• |
ide | kryesore

Plas në studio/ Laert Vasili, ujë fytyrës sekretarit të Omonias: “Moj motër! Laro pazari”

Arkiva, Lajme, Të fundit
LaertMarrëdhëniet Shqipëri – Greqi dhe çështja e Fredi Belerit u diskutuan në emisionin “360 gradë” në ABC News. Por gjatë bisedës në studio ka pasur një debat të fortë mes sekretarit të Omonias, Marin Suli dhe aktorit Laert Vasili që ka tejkaluar fjalët.

Ishte Vasili që në një moment nuk e duruar dot etiketimin “moj motër” që i bëri sekretari i OMONIA-s duke e lagur këtë të fundit me ujë. Kjo bëri që emisioni të ndërpritej dhe të futeshin reklama. 

DEBATI

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë.

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia.

Marin Suli: O laro pazari.5 Comments

 1. Si e trashë zerin kjo motërqira e rambushtrrës.
  Te kane shqepur vrimat qe në fëmijëri neper ypogeot e athines moj pisanjoze e ndyrë.
  Greku kurvë dakord…
  Por kur bejnë si patriote këto motrat e ramëshurrës laerte gojorja bashke me zhejin tanputanë hilë dhe pllumbesha xhufkën
  Pu pu pu ca kufomash
  Vetem lulkurvi dhe alibajga mungonin aty….

  1. Ate qe i ka ber politika dhe pushteti, ketij vendi nuk do ja bente kurr serbi me grekun dhe gjith kanibalët e botes.. keshtu qe Omonia yll bote

 2. Kur trash dhe ti zerin moj kurva Learta Vasili qe ne Greqi ta hapen sumen kur kendoje me Lefterin phantazi tani ben atdhekarin se te duhet vendi i punes se perndryshe do ishe prap ne Greku tu bo gojore.

 3. E keqja e madhe është që shkaktari i madh i kësaj katrahure shqiptare dhe veçanërisht këtë casus beli krijuar më Belerin është Rama që për maninë e tij të egzagjeruar për të vjedhur ekzekutoi planin ogurzi për t’a futur në burg.
  Dhe tani këta gjoja patriotë kalojnë deri në ekstreme për të kënaqur kumandarin që si narcizit që është hapi një problem serioz me Greqinë por me shumë për shqiptarët që jetojnë atje!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *