• |
ide | kryesore

Bardhi thirrje për pjesmarrje në protestën e 20 shkurtit: O sot, o kurrë

Lajme, Të funditKryetari i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi i është bashkuar thirrjeve për pjesëmarrje në protestën kombëtare të 20 shkurtit.

Ai ka postuar në Facebook, posterin e protestës, ku bëhet thirrje për pjesëmarrje në orën 17:30 në protestën që do mbahet në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Motoja e protestës do të jetë ‘O sot, o kurrë’.

Një ditë më parë, Bardhi dhe grupi i deputetëve u rikthyen në selinë e PD, ku morën pjesë në mbledhjen e grupit dhe atë të Këshillit Kombëtar.4 Comments

   1. Seriozisht e kan keta?????

    Po mire e zem se Rama. Ne 21 thot. Ok. Meqe e doni keshtu.
    Shpallim zgjedhje te parakohshme.
    Ps eshte gati. Dhe njerzit e mobilizuar. Dhe punet ne vij.
    Ju te PD jeni gati!!!!
    Ne cdo sondazh qe eshte bere. Ps mer mbi 100 deputet.
    Kurse foltoria me zor 30.

    Apo beni gjasme…
    Boll luajtet bllofin. Se pushteti e di shume mire se cfar letrash keni ne dore.
    Mos e dhent zoti (per ju). Qe ti ik truri Rames.
    Se do ngeleni me gisht ne goje.

 1. gazi e gelltiti me ne fund

  tani le te shohim sa seriozisht e ka , duhet te shpalose talentin per te mbledhur qofte edhe nje person qe ai mendon se e ndjek.

  te pakten nuk fle gjume si lulush kurva e balles

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *