• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për ditën e sotme

Lajme, Të funditNë tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro sot do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.1 lekë, ndërsa një dollar amerikan do blihet me 96.1 lekë dhe do shitet me 97.1 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 120.6 lekë dhe do shitet me 121.6 lekë,ndërsa franga zvicerane do blihet me 108.7 lekë dhe do shitet me 110 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *