• |
ide | kryesore

Arsyeja/ Arrestohet një 23-vjeçar dhe procedohen penalisht dy të rinj të tjerë në Elbasan

Lajme, Të funditArrestimi ka ardhur si pasojë e humbjes së kontrollit të mjetit që drejtonte 23-vjeçari me inicialet S.I, duke shkaktuar dëme materiale në një lokal.

Dy të rinjtë që po procedohen penalisht kanë kryer veprat penale: posedim lëndësh narkotike dhe kanosje. Prokuroria e Elbasanit do të merret me veprimet e mëtejshme për secilin rast.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *