• |
ide | kryesore

Berisha: Drejtësia e sotme, më kriminalja që ka ekzistuar

Arkiva, Lajme, Të fundit
BerishaNga ballkoni i shtëpisë, Sali Berisha sot u ndal sërish tek reforma në drejtësi, duke e cilësuar si mburojë të vjedhjeve monstruoze të Edi Ramës.

“Edi Rama me reformën në drejtësi ka krijuar mburojën më të tmerrshme gjyqësore, të vjedhjeve të tij monstruoze dhe të qeverisë së tij. Nuk ka asnjë proces ndaj asnjë personi që nuk përcaktohet nga Edi Rama. Karakteri i kësaj drejtësie është më kriminali që ka ekzistuar. Çdo vendim shtyhet ne zyrat e Edi Ramës dhe dërgohet në SKAP apo në Gjykatë, që janë të mbushur me anëtar të grupeve kriminale”, tha ish-kryeministri.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *