• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Milot-Morinë, makina del nga rruga dhe përplaset me barrierën anësore, humb jetën shoferi 21-vjeçar

Arkiva, Lajme
Himarë, 55-vjeçari goditet me sende të forta në kokëNjë aksident me vdekje ka ndodhur në aksin Milot-Morinë ku ka ndërruar jetë një 21-vjeçar.

Informacion paraprak:

Rreth orës 05:00, në aksin rrugor Milot-Morinë, automjeti tip “Volksëagen” me të cilin udhëtonin 2 shtetas është përplasur me barrierën anësore të rrugës.

Për shkak të dëmtimeve nga aksidenti, drejtuesi i automjetit, shtetasi A. Sh., 21 vjeç, banues në Shkodër, ka humbur jetën, ndërsa pasagjeri, shtetasi K. A., është dërguar në spital, ku po merr ndihmë mjekësore.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *