• |
ide | kryesore

Blerina Meta strehohet në Laç te prindërit, flet nëna e saj: Më tha kur të qetësohem do flas

Lajme, Të funditDitën e sotme ka dhënë një intervistë për mediat mamaja e Blerina Metës, gruas së të ndjerit Pëllumb Meta i cila është vrarë nga fëmijët e tij sipas policisë së Durrësit. Nëna e Blerinës, Sanije Tuga ka dhënë detaje për Neës 24, ku ka thënë se e bija e saj është strehuar në shtëpinë e saj në Laç. Sipas Tugës policia është marrë nën mbikqyrjen e prokurorisë.

Nga ana tjetër e ëma e gruas së Pëllumb Metës, tregon se bija dhunohej dhe se e ka parë disa herë më shenja në fytyrë. Përveç kësaj sipas së ëmës, Blerina i është shprehur: Se kur të bjerri pak qetësi ajo do t’i tregoj të gjitha.

Kujtojmë se Policia e Durrësi ka arrestuar 3 fëmijët e familjes Meta dhe Blerina e ëma e tyre është në gjendje të lirë por ende në dyshim si pjesëmarrëse në krim.1 Comment

  1. SANIA KRIMINELE QE VRAU VJERREN DHE PLAGOSI BURRIN DUHET TE ISHTE NE BURG,PO KUR SHTETI NUK EGZISTON KRIMINELIA STREHON KRIMINELEN! Yu jeni race kriminelesh se nuk ka shtet! Une jam I bindur 100% qe Blerina moster e ka vrare te ndjerin,po si ka mundesi qe prokuroria qe sot ka plot 3 jave e le te lire kete moster!?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *