• |
ide | kryesore

Gardhe metalike dhe forca të shtuara sigurie, Tirana nën “shtetrrethim” për vizitën e Zelenskyt

Lajme, Të funditPresidenti i Ukrainë Volodymir Zelensky ka mbërritur ditën e djeshme në Tiranë, ndërkohë që ditën e sotme pritet të mbajë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Sot dhe nesër pritet gjithashtu të mbahen edhe dy samite, njëri për Ukrainën dhe tjetri për Europën juglindore, çka ka bërë që masat e sigurisë në kryeqytet të shtohen.

Në pamjet e siguruara nga LSA, duket fortifikimi i rrugëve që të çojnë drejt Kryeministrisë me gardhe metalike.
Të njëjtat masa janë marrë edhe në Pallatin e Kongreseve, ku do të zhvillojë punët samiti për Ukrainën.4 Comments

  1. I fort ky Rama.
    Shume influenc nderkomnetare.
    Bravo Bravo.
    Eshte ber faktor kodoshi. E duan kudo. Si brenda vendit. Dhe jasht.
    Keshtu figurash i duhen vendit.

  2. Po gjith keto lek ku o gjen ky rrobqiri drogaxhi qe pretkete Drogaxhiun tjeterte Ukraines? Ky vete e ka pas nje qellim qe e beri shtepine Bunker qe kur te hedh raketat Rusia te zhduken Shqiptaret dhe jo ky Biseksuali i degjeneruar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *