• |
ide | kryesore

Deputeti i plagosur në Lushnje, Bujar Çela i PS-së (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të funditPersoni qe shihni ne foton me siper eshte deputeti Bujar Çela i Partise Socialiste. Ky i fundit ka mbetur i plagosur ne nje shperthim ne Lushnje disa minuta me pare.

Shperthimi ka ndodhur ne nje biznes tip magazine ne qytetin e Lushnjes, e cila eshte ne pronesi te deputetit Çela. Dyshohet se edhe nje person tjeter ka mbetur i plagosur. Raportohet se deputeti dhe personi tjeter i paidentifikuar ndodhen ne gjendje te rende per jeten.

Lajmi ne perditesim… 7 Comments

  1. Këta hajdutët mu në pidh të kurvës të venë por gjynaf ai puntori i shkretë ku la jetën tek këta hajdutët.

  2. tte gjith ne djall te shkoni, duke fillu te Edi Rama e deri te socjalisti fundit.se ja pit gjakun keti populli.Bujar Çela duhet te arrestohet per nje viktim e 10 te plagosurit.vidhni sa te mundeni se ne hale dote shkoni te gjith.

    1. Vonon ,po nuk harron,- thote populli! Ky edhe deputet edhe biznesmen? Apo ndryse nuk beher bisnesi po qe se nuk je deputet!? Ishalla ne koke te te gjthe plitikaneve qe po grabisin pa meshire pronat e shqiptareve!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *