• |
ide | kryesore

Shpërthimi në Lushnje, mjeku jep të dhëna për gjendjen e deputetit të PS

-Instant, Lajme, Të funditDeputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela, i cili mbeti i plagosur pas shpërthimit në një magazinë në pronësi të tij në Lushnje ndodhet në Spitalin e Traumës në Tiranë dhe aktualisht po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

Mjeku i Spitalit të Traumës tha se deputeti është rigzaminuar dhe është futur në sallë, pas disa dëmtimeve në pjesën e barkut. Mjekët thanë se deputeti është në gjendje stabël dhe se ndërhyrja do të kërkojë kohë. Nga të dhënat, mësohet se deputeti ka politraumë.6 Comments

    1. Allahu hakun. Qofshin te Xhenetit shqiptart per buk te gojes. Per te pangopur e pushtetit lejn kockat. Mjerim i madh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *