• |
ide | kryesore

SPAK për të gjithë/ Ikën Gjiknuri vjen Beqaj

Arkiva, Lajme, Të fundit
SPAK, BeqajIsh-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është paraqitur gjatë ditës së sotme në SPAK, rreth orës 15:30 minuta, në zbatim të masës së sigurisë të zbatuar nga GJKKO, detyrim paraqitje, në kuadër të hetimeve që po zhvillohen ndaj tij për Koncesionin e Sterilizimit.

Pak minuta më parë ishte kolegu i tij socialist, Damian Gjiknuri që doli nga SPAK.5 Comments

 1. Cfare shokesh te pashpirt dhe mosmirenjohes paska pasur Rama. Te gjitha dardhat i kane

  ngrene pas shpine dhe Rames nuk i kane dhene asnje kokerr te pakten sa per ta shijuar,

  Kurse pjeshkat ja kane marr ambasadoret sidpmos ai i Britanise se Madhe.

 2. Prit kur te filloje rradha e femrave, Balluku, Manastirliu, Xhacka, Spiropali, etj etj se jane me te shumta ne numer keto 🍑 e partise qe kane vjedhur per babon por edhe vete jane majmur me parate e pensionistave te mbaruar qe nuk u punon truri kur i votojne se buke me uje hane!

 3. Kryehajduti qe udheheq skuadren jashte burgut te besojme se po u afron dita per BYZYLYKE FLORIRI! thotë:

  Skuadra jashte burgut Elisa Mgonigal hajdutja e doganave dhe Silikon Balluke e rrugeve te shqyera e barrakave qe noting definitely dhe ajrin dhe shqiptaret paguajne $$$$$$$$ KUR SPAKU DO TE VEPROJE?

 4. Ore keta po shkojne rresht se kan hyre ne hak te paret e popullit po ky i kulles qe pellet si hoxhe ne darke perse ka frike.

 5. Mos u qani hallin. Hyjne e dalin sa per show, gjoja SPAK po punon, por ne fund asnjerit nuk do i preket asnje qindarke

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *