• |
ide | kryesore

Dhunoi gruan dhe kunatën, arrestohet 42-vjeçari në Vaun e Dejës

Lajme, Të fundit
ElbasanNjë 42-vjeçar në Vaun e Dejës është arrestuar nga autoritetet policore.

Blutë njoftojnë se 42-vjeçari, E. P, banues në fshatin Plezhë, ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe kunatës së tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *