• |
ide | kryesore

‘Bashkimi i demokratëve është shumë i rëndësishëm’/ Jozefina Topalli: Mbaj të njejtin qëndrim për Lulzim Bashën

Lajme, Të funditJozefina Topalli ka dhënë një deklaratë për media, gjatë së cilës u pyet lidhur me qëndrimin që ajo mban ndaj Lulzim Bashës, bazuar në komentet që ka dhënë në të shkuarën për të e vendimet e tij.

Topalli tha se nuk ndryshon asgjë nga ç’ka thënë dhe vazhdon të mbajë të njejtin qëndrim, teksa ka theksuar edhe rëndësinë e bashkimit të opozitës.

“Unë nuk kam ndryshuar asnjë fjalë nga ato që kam thënë. Unë mendoj të njejtën gjë akoma për Lulzim Bashën dhe mbaj të njejtin qëndrrim. Megjithatë, e dua bashkimin e çdokujt, bashkimin e çdo demokrati, sepse përçarja ka qenë shumë negative për opozitën.”5 Comments

 1. Bashkimi i cdo demokrati eshte i rendesishem por aq sa eshte demokrat Rama eshte edhe

  Lulzim Basha , bile eshte me keq se Rama eshte nje armik i betuar i popullit opozitar por

  punon per socialistet kurse Basha kerkon te shkaterroi edhe ate opozite qe eshte duke i

  sherbyer rames.

  1. Xhozi eshte femra me shume e perkedhelur nga Berisha, eshte ajo qe ka abazuar dhe perfituar maksimalisht nen pushtetin e tij. Vetem fakti qe per te kenaqur epshin e se bijes dergoi si punonjes ambasade ne Paris nje injorant diplomacie si Luisi. Mos vazhdojme me abuzimet e pafundme te zheles se parlamentit.

 2. Me pak fjale rrama ja futi PD -se ! U tregua me bir kurve se te gjitje ju se bashku! Budallej! Hani mutin qe ju jep
  perdite!??????? Jeni apo nuk jeni bashke? Kjo eshte pyetja pa pergjijgje qe bej une? PS! Ka shume mundesi qe komenti te mos publikohet sepse, ndoshta ka te vertete!

 3. Cfare pune tjeter kane keta patronazhiste.Cilin kane lene pa pergojuar nga PDja, duke qene vete me te ndyret historikisht.Keta horra nuk shifen as ne pasqyre qe edhe te pendohen.Per analogji emerimesh, i rekomandoj komentuesit ne ambasada, le te shohi listen e eunukeve politike qe ka emeruar, vetem per sherbimet qe i kane bere Rames.Na jerizi rilindas vetem krimba e larva kuqalesh dalin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *