• |
ide | kryesore

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi rreth 2 orë e gjysmë në SPAK

Lajme, Të funditMinistri i Mbrojtjes, Niko Peleshi u paraqit sot në SPAK.

Siç shihet nga pamjet, Peleshi u paraqit i vetëm në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

Mësohet se Peleshi kishte marrë një fletëthirrje për t’u paraqitur në SPAK në orën 10:00 dhe doli prej aty rreth orës 12:30.7 Comments

  1. Hashim Hajni , kur eshte ftuar per here te pare para Gjykates Speciale , ka kenduar 4 ore si Bilbil , jo si Gjeli ne maje t’plehut .

    Kjo eshte Amerika : Njeher t’hypa , njeher t’zhdrypa .

  2. Vazhdon SKAPI te bej lojen e Edvin Mavijes! E ka thirrur 20 here Beqen,10 her Damianin dhe asnjehere Belinden dhe Edvin mavijen ! Kjo eshte nje loje pa bereqet e ashtuquajtur drejtesia e re qe po duket se po vepron me keq se drejtesia e vjeter! Kjo tregon se po vepron me regjine e mavijes Edvin! SKAPI ka prova te mjaftueshme per te gjithe politikanet e ketyre 33 viteve: ndiq parane: heto pasurine e tyre duke filluar qe nga Saleja,Likj,Edvini,,Luli,Lali e duke perfunduar te drejtoret e drejtorive qe e kane zhvatur dhe po e zhvasin pasurine e shqiptareve!

  3. Drejtoria e Përgjithshme e Policisë Greke verifikoi të gjithë sistemin elektronik, në të cilin janë të regjistruar personat me problemet ligjore në vend dhe rezultoi se zonja në fjalë me të gjitha emrat dhe mbiemrat e përmendur në shkrimin e një gazete greke, nuk rezulton të kishte ose të ketë një ndalim të hyrjes në Greqi,kuptojeni qytetarin civil peleshi,me shpellkarin malok me valixhe druri ne dore qe erdhi ne qytet dhe ben si nje cub dhe sot pellet te rrugicat pa diell,serbi salih

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *