• |
ide | kryesore

E rëndë në Greqi/ I riu shqiptar godet me grushte dhe shkelma në kokë partneren e tij

Arkiva, Lajme, Të funditNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Heraklion. Ku një 25-vjeçar shqiptar ka rrahur me grushte dhe shkelma në kokë dhe fytyrë partneren e tij.

24-vjeçarja shqiptar për ti shpëtuar dhunës ka arritur të shtyjë partnerin e saj në ballkon dhe i ka mbyllur derën.

25-vjeçari është hedhur nga kati i parë i banesës dhe ka mbetur i plagosur ndërsa është arrestuar në një qendër shëndetësore, ku ka shkuar i vetëm për të marrë ndihmën e parë dhe më pas është arrestuar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *