• |
ide | kryesore

Zbulohen autorët e dyshuar që vranë boksierin shqiptar në Gjermani

Arkiva, Lajme, Të fundit
autorët, GjermaniDy ditë pas vrasjes së boksierit nga Kosova në Gjermani, Besar Nimani janë publikuar edhe fotot e dy autorëve të dyshuar.

Besar Nimani
(Boksieri Besar Nimani i ekzekutuar)

Mediat raportojnë se bëhet fjalë për shtetasit Ayman Dawoud Kirit dhe Hüseyin Akkurt.

Sipas medias gjermane Presseportal, Prokuroria publike e Bielefeldit dhe policia po u kërkojnë ndihmë qytetarëve që të gjejnë dy 33 vjeçarët të dyshuar për vrasjen e boksierit, Besar Nimani.

“Ayman Dawoud Kirit dhe Hüseyin Akkurt dyshohet se kanë qëlluar në rrugë një 38-vjeçar nga Bielefeld të shtunën, 9 mars 2024”, shkruan Presseportal.

Personat e dyshuar për vrasjen e boksierit nga Mitrovica janë ende në arrati.1 Comment

  1. Po per cfare i Le te gjalle keta Turq muti pr me mire tu kishe future plumbin I pari. Filloni qijuni motrat te huajve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *