• |
ide | kryesore

Aksident me vdeκje në Durrës, 70-vjeçari përplaset nga fqinji i tij

Lajme, Të fundit
Kamëz, KorçëKëtë të enjte një aksident me vdekje ka ndodhur në Gjepalaj të Durrësit. Viktimë ka mbetur një 70-vjeçare, e cila është përplasur nga një makinë. Mësohet se drejtuesi i mjetit dhe viktima janë fqinj.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet për rastin. Ndërkohë është shoqëruar në rajon drejtuesi i mjetit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *