• |
ide | kryesore

Erion Veliaj futet në operim (Detajet)

Arkiva, Lajme, Të fundit
Taksa për arsimin, si dështuan investimet me dhe pa PPPKryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i është nënshtruar ditën e sotme një ndërhyrjeje kirurgjikale për heqjen e qeses së tëmthit për gurë.

Raportohet se ndërhyrja është kryer me sukses nga mjekët e kirurgjisë në QSUT.

Sakaq, mësohet se Veliaj është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.16 Comments

  1. Nuk jemi si bastardet e kuq që të deshirojmë vdekjen e tjetrit….
   Sado bitheqirë dhe bushtër që eshte fik kurvi….
   Le të sherohet nga tëmthi…
   Por shpresojmë te vijê dita që të japi dhogari per të gjitha vjedhjet dhe kurvëritë që ka bërë në bashki me paratë e popull deleve.
   Popull pula e gjeldeti.
   Po mos të j’a kishit shitur votat….
   Me mamikurvën dhe kurvën e tijë do mblidhnin fiq dhe tranguj ne urën vajgurore…
   Nuk do ishte sëmurë as nga tëmthi….
   As nga prapanica e tijë e pangopure dhe rroçkëthyese dhe rroçkërrëmbyese

 1. Ky njeri hajdut i ndyre,arrogant e mashtrues qe vjen nga provinca do pesoje shume keq.Vjedhjet dhe mallkimet e qytetareve qe ky u merr taksa per incenerator,per shkolla e i vjedhe me banden e tij zor se do e kaloje me sukses,Zoti eshte i madh !Sot e kaloj nje gje neser ketij do i ndodhe nje tjeter gje,kurre nuk do jete i qete.Haka e popullit do ra ndjeke pas gjithe jeten,haka e atyre qe i keqtrajton,u vjedh pronat dhe rallet me ta!

  1. Lal Plehu all Mashtrues Që të shpëtojë nga burgu i SPAKut.Po këto mediat pse bëjnë propagandë gjasme Lala mbillte pemë?!
   NË 2025,VOTONI LULZIM BASHËN! !!!

  1. Te dashur patronadhiste mblidhni ndonje kacidhe per TE ja dhene Dr qe te shpetoje lalke dhjerin se ka marre rrugen per ne Tufine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *