• |
ide | kryesore

Plagosja e 27-vjeçarit në Velipojë/ Në automjet me dy persona, e “braktisën” në derën e spitalit

Lajme, Të funditDetaje të reja kanë dalë nga plagosja me armë zjarri e 27-vjeçarit, Emiljano Paloka mbrëmjen e djeshme në malin e Kolajve, Velipojë.

Mësohet se i riu është qëlluar me një plumb në pjesën e barkut dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ai ishte në automjet kur është qëlluar, ndërsa në makinë ishin edhe dy të njohur të tij.

Personat në automjet me 27-vjeçarin e kanë dërguar atë në spital dhe më pas janë larguar në shpejtësi. Ndërkohë policia po punon për kapjen e tyre, ndërsa ende nuk dihet autori i ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *