• |
ide | kryesore

Rebel Wilson akuzon aktorin për ngacmin se*sual

PaparazziRebel Wilson pretendoi së fundmi se Sacha Baron Cohen e “ngacmoi seksualisht”  në xhirimet e filmit “Grimsby”

Aktorja australiane i bëri akuzat për aktorin  në librin e saj, “Rebel Rising”, i cili u publikua dje në SHBA.

Wilson, 44 vjeçe, luajti së bashku me Baron Cohen, 52 vjeç, në komedinë “Grimsby” të vitit 2016, i njohur si “The Brothers Grimsby”.

E njohur më së shumti për filmat duke përfshirë “Bridesmaids”,  “Pitch Perfect’, ajo u shpreh  se nuk ka qëllim ta lëndojë Sasha por dëshiron të ndajë përvojat e saj të supozuara pasi “sa më shumë femra të flasin për gjëra të tilla, shpresojmë se më pak ndodh”.

Aktorja gjithashtu e akuzoi atë se i ka dhënë “udhëzime të rënda” dhe dukej sikur “donte që unë të dukesha dhe të ndihesha e tmerrshme”.

“Mendimi im është që Sacha Baron Cohen nuk i bën njerëzit të ndihen rehat”, deklaroi Rebel.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *