• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër, automjeti përplas 70-vjeçarin, i moshuari dërgohet në spital

Lajme, Të fundit
Kamëz, KorçëNjë aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Rreth orës 08:49, në rrugën “Gjuhadol” automjeti me drejtues 29-vjeçarin E.M., ka aksidentuar 70-vjeçarin P. N., i cili po lëvizte me biçikletë.

I moshuari është transportuar në Spitalin Rajonal të Shkodrës dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentitLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *