• |
ide | kryesore

Meta dhe Vasili letër drejtuar SPAK: Na lejoni të takojmë Belerin

Lajme, Të funditKreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe nënkryetari Petrit Vasili, i janë drejtuar SPAK me një shkresë ku kërkojnë leje për të takuar kryetarin e zgjedhur të Bashkisë së Himarës, Fredi Belerin, i cili ndodhet në burg. Në letër thuhet se, Fredi Beleri, është përfaqësues i Koalicionit “Bashkë Fitojme” ku merr pjesë dhe Partia e Lirisë.

 

 

GJKKO ka shpallur fajtor Belerin dhe e ka dënuar me 2 vite burg.5 Comments

  1. Ne një nga dokumentat e prokurorisë flitet për nje Person treçerek te identifikuar , i cili eshte rreth 47 vjec dhe me floke te shkurter . ( Ndërkohë nga verifikimet e bëra , ne Shqipëri dhe ne shtetet për rreth , ne atë vit jetonin dyqind e tridhjete e katër mije qytetare te moshe 47 vjecare dhe dy miljon e katerqint mije të tjere me floke te shkurter.

  2. Mos ki merak se do e takosh perdit, do jeni shok burgu. Antishqiptaret dhe shqiptaret e shitur ne kesi rastesh dalin ne siperfaqe dhe merret vesh kush jan. E tregojn fytyren kur ua kerkojn padronet e huaj dhe hidhen ne sulm kunder Shqiperis dhe interesit kombetar.

  3. Flamur Nokës vilën 786 mijë euro: Jep llogari për akuzat e Gazit, pastaj fol për ata që janë në SPAK,shpellkare e cecene te salihut kane nje jave qe masturbohen ketu me shkrimet qe vetem i nderrohen vendet pragrafeve qe perdorin dhe keta cecene shpellkar vajzhdojne masturbimin te rrugica pa diell e salihut serb

  4. Hahaha, pasi shkoi ne Greqi fshurazi, pasi u konsultua me qarqet antishqiptare, vendosi ti japi mesazhin ne vesh Bejelrit. Cojeni ta takoj dhe mbylleni brenda bashk me te. Nje rrug e dy pun se dhe ky mezi po pret te shkoj aty ke vendi. E keni par qe ka filluar stervitjen? Burgu do byth te forta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *