• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për këtë të martë

Lajme, Të funditNë tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do blihet me 101.7 lekë dhe do shitet me 102.5 lekë, ndërsa një dollar amerikan do blihet me 93.6 lekë dhe do shitet me 94.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 118.2 lekë dhe do shitet 119.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 103.2 lekë dhe do shitet me 104.5 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *