• |
ide | kryesore

Pamje të rënda/ Shihni sesi i riu shqiptar tenton të përdh*nojë pronaren e lokalit (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të funditNjë shqiptar 30 vjeç ka tentuar të përdhunojë një greke 32-vjeçare në një lokal në ishullin Simi.

Pamjet e tentativës së përdhunimit janë publikuar nga vetë e reja greke, e cila është nënë e dy fëmijëve. Ajo publikoi pamjet, për të dhënë mesazhin se nëse një grua nuk dëshiron të kryejë marrëdhënie, nuk mund ta detyrojë dot askush.

Në pamjet e publikuara nga mediat greke, duket shqiptari që shkon në banak, puth greken dhe tenton të kryejë marrëdhënie seksuale. Kliko këtu për VIDEON.

Grekja i bën me dije shqiptarit se ambienti ka kamera, e largon edhe me forcë e sërish 30-vjeçari nuk ndalon veprimet e tij. Djali, që dyshohet se ka qenë i dehur, edhe pasi grekja i thotë që të dalë jashtë, mbyll derën me çelës dhe vijon veprimet e tij.

Pas kësaj, ajo ka bërtitur dhe kjo gjë ka alarmuar njerëzit. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ka arrestuar 30-vjeçarin nga Shqipëria.4 Comments

  1. emo si beni dhe ju. i kish erdhur per te qire tjetrit. uhqimi, deti, ajri i gerrqise jan afrodiziket me te medhenj qe ta mbajne vetem cuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *