• |
ide | kryesore

U përpoq të ρërdhunojë pronaren e lokalit dhe sulmoi policët, arrestohet shqiptari në Greqi

ArkivaNjë 30-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pas një denoncim për tentativë përdhunimi. Një 32-vjeçare e ka akuzuar të riun shqiptar se ka tentuar ta përdhunonte brenda kafenesë që ajo ka në ishull. Ngjarja ka ndodhur në Symi.

Sipas mediave greke, 30-vjeçari ka reaguar kur kanë tentuar ta arrestojnë. Gjatë arrestit ai ka sulmuar efektivët dhe i ka rrahur, por më pas është mobilizuar dhe prangosur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *