• |
ide | kryesore

Operacion mbarëkombëtar/ Lëshohen disa urdhër-arreste, mes tyre edhe efektivë policie

Lajme, Të fundit
Sherr në Cërrik, procedohen babë e bir dhe 3 vëllezërNjë operacion mbarëkombëtar është zhvilluar ditën e sotme, iniciuar nga policia e shtetit për evidentimin dhe ndalimin e personave që ndihmojnë në kalimin e paligjshëm të kufirit apo për anëtarë të grupeve të strukturuara kriminal.

Mësohet se janë lëshuar disa urdhër arreste për disa persona, e mes tyre ka edhe punonjës policie. Lajmi është konfirmuar edhe nga ministri Taulant Balla, i cili e pohoi gjatë një deklarate për gazetarët.

Priten informacione të mëtejshme mbi operacionin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *