• |
ide | kryesore

SPAK sekuestron apartamentin e ish-kreut të Bashkisë Lushnjë, Fatos Tushe

Lajme, Të funditSPAK, me anë të një lajmërimi për mediat, bën me dije se ka sekuestruar apartamentin e ish-kreut të Bashkisë Lushnjë.

Apartamenti i sekuestruar është 75.3 metra katrorë dhe ndodhet në Vlorë.2 Comments

  1. Për herë të parë ama, zhvillohej pritja me nderim ushtarak që iu bë kryeministrit para takimit me Presidentin Macron. Ky lloj nderimi nuk është bërë ndaj një kryeministri shqiptar më parë. Madje dhe për vetë Ramën, që është pritur disa herë në Elysee nga vetë Macron apo më parë nga Presidenti Hollande, kjo ka qenë një herë e parë me pritje ushtarake.Shpellkare e cecene mos u merzisni se salihu do ngordhe ne ballkon si nje Qen qe i sherben te zotit serb.Po salihut kur do i sekuestrohen vilat ane e mbane vendit

  2. U keputen ne tajare. Keta kane bere miliona e kane blere prona kudo neper Shqiperi e Eutope, ASPAKu u sekuestron ndonje apartament te lodhur sa per te lare gojen. Pastaj ky do dale e do fezoje milionat sic bejne te gjirhe kriminelet, gjyqtaret e prokuroret e rrezuar nga vetingu apo edhe politikanet e “denuar” pa pasur frike se po i ngacmon me askush. E ndersa keta gezojne parate e vjedhura ketij populli te varfer, ky bq.. i rilindur me siper gezohet se Ramsin e priten me ceremoni ushtarake, a thua i plasi trapi dikujt per kete apo ju rrit rroga ketij qypit. Nuk e kupton se ka mundesi qe edhe parate e kesaj ceremonise, ti kete paguar Ramsi nga ato qe i ka vjedhur ketij dhe gjithe te tjereve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *