• |
ide | kryesore

Udhëtonte me motor, aksident në aksin Lushnje-Berat, një i plagosur

Lajme, Të funditNjë aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lushnje-Berat, në afërsi të segmentit Fier-Shegan. Mësohet se një automjet ka përplasur një motor ku që udhëtonte një person.

Ndërkohë i plagosuri është identifikuar si Etem Bushi, 62-vjeç. Po ashtu bëhet me dije se policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *