• |
ide | kryesore

Akuzat për Olsin/ Rama shthur gojën për Bardhin: Shpifje nga një çingije që spërdridhet

Arkiva, Lajme, Të fundit
RamaKryeministri Edi Rama thotë se ministrat dhe ish-ministrat, të cilët kanë rënë në pranga, tanimë janë në hallin e tyre dhe se kanë mbaruar punë me politikën dhe publikun. Madje për të relativizuar arrestimet e bujshme thotë se ata janë arrestuar pas largimit prej tij nga qeveria. Sipas kreut të qeverisë, ndryshimet e vazhdueshme në kabinet janë kryer për të dhënë mesazhe të qarta.

“Unë jam shumë i vëmendshëm dhe kam bërë ndryshime të vazhdueshme në qeveri, iu kam dhënë mesazhet e mia shumë të qarta të gjithëve. Kam dhënë mesazhe të qarta edhe me lëvizjet e qeverisë, edhe me veprimet të tjera që jo gjithmonë kanë qenë të lidhura me çështje që kanë pasur të bëjnë me shqetësime të kësaj natyre dhe nga ana tjetër kemi vijuar të bëjmë reformim dhe ristrukturim dhe për këtë flasin shifrat” – tha Rama në një intervistë për Abc News.

Akuzat ndaj vëllait të tij i konsidero shpifje duke mos i kursyer epitetet per Gazment Bardhin.

“Çfarë mund të pritet tjetër, nga një çingije që hidhet nga prehri në prehër dhe spërdridhet për t’i dhënë kënaqësi padronit të radhës dhe për të marrë nga padroni i radhës pastaj atë vlerësimin e çingijes më të preferuar. Çfarë mund të bëjë tjetër, çfarë mund të presësh tjetër?” – tha ndër të tjera Rama. ©LAPSI.al13 Comments

 1. Po çfarë mund të pritet tjetër, nga një çingije që hidhet nga prehëri në prehër dhe spërdridhet për t’i dhënë kënaqësi padronit të radhës dhe për të marrë nga padroni i radhës pastaj atë vlerësimin e çingijes më të preferuar. Çfarë mund të bëjë tjetër, çfarë mund të presësh tjetër,nje gjetje e rradhe per gein Bardhi ku media lapsi e shan kur ja kerkon salihu dhe e mbron kur e dashurin salihu

  1. thodne qe ju te rilindjes beni orgjira ne te fshehte. % e bq tek ju arrin majat e 80-90%..Te pakten Bardhi cfare ka, e deklaron..

 2. He mer te qifsha robt, te kap majaselli e perdridhesh e sperdridhesh si zorra ne prush kur te permendin vellain tend si Narcos. O bythqiri Kristaqit, prandaj nderhyt ne TIMS qe te fshinit kalimet e vellait tend me Xhixhen ne kufi. Nga gjithe narcot e Xibrakes, policia vetem Olsin nuk e “identifikonin” dot se kush ishte, hahahhaha

  Po te vjen dita te shkerdhehesh keq dhe kete dite ja ke sjell vetes me zullumet e perditshme qe bere e ben o narcoskizofrenozvarranik i Alex Sorros!

  1. Ke per ta honger keq nga bythqimat
   Ariqen arixhou me kerkese te lgbtq do vije bashke me big dildo megungalla per carjen e sumes. O malok nga tepelena, te qivja apandesitin.

 3. Po ka më çingije se ky vetë!!
  Nga goja e fjalori, nga veprimet, sjellja dhe jeta e tij.
  Dhe një rrugaç e vagabond nuk sillet si ky!
  Kryeministër!!!
  Realisht profesioni i tij më i mirë do ishte roje nate.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *