• |
ide | kryesore

Kursi i këmbimit valutor për këtë fillim jave

Lajme, Të funditNë tregun e këmbimit valutor sot euro do të blihet me 101 lekë dhe do të shitet me 101.7 lekë, ndërsa një dollar amerikan do blihet me 94.6 lekë dhe do shitet me 95.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 117.8 lekë dhe do shitet me 118.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 103.3 lekë dhe do shitet me 104.5 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *