• |
ide | kryesore

Meghan Markle xheloze për Harry, ndalon gruan të bëjë foto

PaparazziMeghan Markle shkaktoi një moment të sikletshëm gjatë një eventi bamirës në Miami, pamjet të cilat po bëjnë xhiro në rrjetet sociale.

Dukesha e Sussexit dhe Princi Harry ishin të pranishëm në turneun bamirës të polos Sentebale Polo Cup që mbahet çdo vit në ndihmë të organizatës bamirëse Sentebale të cilën princi Harry e bashkë-themeloi në vitin 2006.

Duke qenë se Harry fitoi këtë turne, ishte momenti i dhurimit të trofeut dhe Meghanbëri një veprim të sikletshëm.

Derisa po ia dhuronte trofeun bashkëshortit të saj, ajo nuk lejoi një grua të pozonte për foto pranë Princit Harry.

Në momentin kur të katërt u mblodhën për të bërë foton, Meghan i kërkoi gruas që të ndërronte anën, duke e larguar kështu nga Harry.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *