• |
ide | kryesore

Vellai i Meghan Markle, video tallëse për aktoren

ArkivaThomas Markle Jr., gjysmëvëllai i larguar i Meghan Markle, Dukeshës së Sussex, ka publikuar një video provokuese në YouTube ku tallet me gjysmë motrën e tij.
 Duke veshur një parukë  dhe duke vendosur një jastëk poshtë këmishës për të imituar shtatzëninë, performanca 87-minutëshe e Thomas është e zhytur në polemika dhe goditje personale.

Gjatë videos, Thomas prezantohet me një pseudonim she pretendon se po shfaq një “bark shtatzënie. Ky akt i çuditshëm ka tërhequr kritika të ashpra, me komentatoren mbretërore Jennie Bond duke thënë për Daily Mail, “Sulmi duhet të ndihet si tradhtia përfundimtare për Meghan”.

Bond e përshkroi pamjen si “groteske”, duke nënvizuar shqetësimin dhe mosmiratimin që ka shkaktuar në publik dhe ekspertë.

Thomas, i cili nuk ka folur me Meghan për më shumë se një dekadë, u shfaq pa falje për shfrytëzimin e lidhjes së tij mbretërore.

Nëse nuk të pëlqen, mos e shiko, apo jo?,” tha ai në video. Duke zgjeruar më tej qëndrimin e tij të diskutueshëm, Thomas zbuloi planet për të lançuar një sërë mallrash, duke përfshirë gota, kriklla dhe bluza, duke përfituar në dukje famën e videos.

Motra e tij, Samantha Markle, gjithashtu e larguar, ka pasur pjesën e saj të mosmarrëveshjeve publike me Meghan. Muajin e kaluar, Samantha humbi një padi për shpifje kundër Meghan, ku një gjykatës nuk gjeti prova thelbësore të shpifjes ose shpifjes nga Dukesha.

Mes dramës familjare që po shpaloset, Meghan Markle vazhdon të fokusohet në sipërmarrjet e saj të ardhshme.

Ajo u shfaq e paprekur dhe e kënaqur ndërsa iu bashkua Princit Harry në Florida për serialin e tij të fundit në Netflix rreth polo, duke lënë të kuptohet për qëndrueshmërinë dhe shkëputjen e saj nga polemikat familjare. /Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *