• |
ide | kryesore

Vodhën kamerat e sigurisë të një biznesi, arrestohen dy të shpallurit në kërkim në Librazhd

Lajme, Të funditArrestohen në flagrancë tre persona dhe procedohen në gjendje të lirë dy të tjerë në Elbasan për vepra të ndryshme penale. Mësohet se dy persona përkatësisht të moshave 30 dhe 18 vjeç të shpallur në kërkim janë arrestuar pasi në bashkëpunim kanë vjedhur kamerat e sigurisë së një biznesi.

Gjithashtu është arrestuar edhe një 39-vjeçar për drejtim të automjetit në gjendje të dehur. Dy persona janë proceduar në gjendje të lirë për veprat penale dëmtimi i rrethimit të një toke për motive pronësie si dhe përplasja e një automjeti me motomjet.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *