• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Nju Jork, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

Arkiva, Planet
Nju JorkNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bronx të Nju Jorkut, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë janë plagosur.

Policia ka njoftuar se tre persona me skuter kanë hapur zjarr ndaj 4 burrave. Të plagosurit janë burra nga mosha 23 deri 37 vjeç, teksa viktimë mbeti një 29-vjeçar.

I riu vdiq për shkak të plagëve që mori në këmbë dhe në gjoks, shkruajnë mediet e huaja.

Efektivët e Nju Jorkut kanë nisur hetimet për ngjarjen.3 Comments

  1. Po ku jeni o rrobqira te na tgoni qe Amerika do vije te zhduk krimin dhe Korrupsionin ne Shqiperi dhe nderkohe qe eshte vet e zhytur ne krim, droge, korrupsion dhe vrasje. Ju shkerdhefsha Ameriqine e LGBT

  2. Po ku jeni o rrobqira te na thoni qe Amerika do vije te zhduk krimin dhe Korrupsionin ne Shqiperi dhe nderkohe qe eshte vet e zhytur ne krim, droge, korrupsion dhe vrasje. Ju shkerdhefsha Ameriqine e LGBT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *