• |
ide | kryesore

I dënuar me 6 vjet burg për trafik ndërkombëtar droge, arrestohet shqiptari në Itali

Lajme, Të funditPolicia e Tortoretos në Itali ka arrestuar një shqiptar të dënuar për trafik ndërkombëtar droge.

Policia zbatoi një urdhër burgu nga autoriteti gjyqësor i Katanias, sepse shqiptari i arrestuar ishte dënuar me 6 vjet burg për trafik ndërkombëtar droge.

Aktiviteti i paligjshëm dyshohet se është kryer midis Shqipërisë, Greqisë dhe Siçilisë ndërmjet viteve 2006 dhe 2007.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *