• |
ide | kryesore

Përkeqësim i kushteve atmosferike, reshje shiu në gjithë vendin

Lajme, Të fundit
moti, Parashikimi i motit, vranësira dhe reshje shiu lokaleKëtë të martë pritet përkeqësim i kushteve atmosferike. Moti pritet të jetë i vranët e intervale kthjellimi. Vranësirat pritet të pasohen nga reshje shiu të vazhdueshme me intensitet të ulët që në orët e para të ditës.

Nga orët e mesditës përgjatë Ultësirës Perëndimore reshjet e shiut pritet të jenë të vazhdueshme. Në relievet malore mbi 800-1000m priten reshje bore me intensitet të ulët e lokalisht mesatar. Në orët e pasdites intensiteti i reshjeve bie.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *