• |
ide | kryesore

Rama për opozitën: Rezultati i zgjedhjeve në 2025 do jetë më i thellë në dëm të tyre

Arkiva, Lajme, Të funditKryeministri Edi Rama ka deklaruar se opozita të cilin thotë se e kanë futur veten në një batak me duart e veta. Duke folur në Report Tv, Rama ka theksuar se në zgjedhjet e vitit 2025 rezultati do të jetë më i thellë në dëm të tyre.

“Opozita e futi veten në një batak e nuk ia ka fajin askush. Është thënë një shprehje jep shpirt por nuk heq dorë. Përsërisin të njëjtën gjë. Kur I sheh të ndarë thua pse janë ndarë? Këta nuk janë të ndryshëm, por janë një. Nëse deri dje ishin bllok kundër meje, tani janë bllok I ndarë në fletë kundër meje dhe fletë që luftojnë me njëra tjetrën për të thënë kush është blloku. Gjithmonë me ultimatum. Nuk do ketë rezultat tjetër në 2025. E vetmja gjë rezultati do të jetë më i thellë në dëm të tyre” tha Rama.13 Comments

  1. Edhe Gedaffi fryhej si ty o këllirë drogaxhije dhe ai të paktën e mbante popullin me lekë por ti o qelbesire do përfundosh shumë keq ! Zvarrë do të tërheqin dhe do japësh shpirt në pusetën e mutit.

 1. Kjo edhe mund te ndodhe, por nuk e ndryshon faktin se ky mbetet kryeministri me rrumpalle, i paafte, hajdut e drogaxhi o historise se shtetit shqiptar

 2. Me gjith këto para e valixhe , me gjith këto copa toke që po jep ,me gjith këto mecgonigal , për çfar duhet pluralizmi ! Jo vetëm do vendos sa do fitoj vet , po dhe kush do jet opozitë dhe sa do ti jap !

 3. E perse duhet votuar Rama… qe te pasurohet edhe per cunin e cunit te cunit te Zahos. Apo per te pasuruar me pasurine kombetare oligarket dhe krimin e organizuar, per te pasuruar me taksat tona rilindasit dhe patronazhistet qe mbushin edhe tubat e ajrosjeve me Euro ??? Kurre me nuk duhet votuar kjo e keqe e zbukuruar me superpropogande.

 4. Po,ka mundesi,se ke mbledhe mjaft leke me droge me cunat e Londres e te Tiranes per te BLERE pak ma shtrejte votat.
  Rrofte DELERIA shqiptare me ne krye shkerdhaten Edvin BythqireRama.

  1. Kjo qe thua ti Lartmadhni eshte pak por e sigurt. Kush mund ta harroj ndarjen e mandateve ne ate piceten prej letre, qe jo vetem aq por more edhe 2+. Une te besoj plotesisht sepse ti i ke dhen provat , ti e din shume por shume mire sa e ke buxhetin per blerjen e deleve “ normal qe do te dije edhe nr e sakt te tufes ”

 5. Ky person eshte fatkeqesia me e madhe kombetare qe i ka ndodhur ketij vendi te mallkuar! E gjithe rinia duhet te dali ne qendrat e votimit te flase me pleqte qe e votojne, a jane te kenaqur qe po vdesin urie? Ky po takson shtresen e mesme 40% qe eshte pothuajse skllaverim! Ky bashke me Erion Veliaj & Co po vjedhin 100% taksat! Dhe c’eshte me e rendesishme e ka ulur artificialisht euro per ta grumbulluar e shoqja qe ta perdorin per nje goditje te madhe anti-bankare! Zgjohuni shqiptare, mos i jepni më vota ketij gjakpiresi e qe ka vrare me urdher njerez qe nuk u gjendet as trupi per t’i bere varrimin!

 6. Po shoku komandant, le te plasin armiqte nga inati, zgjedhjet ne do ti fitojme perseri….

  O loqe….. thirri mendjes, edhe Enveri i fitonte me 99.99% po zvarre ja terhoqen bustin, kurse ty do te te terqeqin te gjalle.

  Populli thote “kembet e lehta faqja e bardhe” Ti e ke zgjatur shume, s’ke me faqe te bardhe…

 7. Por ky ka moterqirajt dhe bushtrat socialiste qe e dashurojne.
  Gjindja robqire fshatare eshte kumunisteinjorantehaxhiqamilse.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *