• |
ide | kryesore

Veliaj 7 orë në SPAK, nuk mungon edhe gallata në internet (FOTO)

Arkiva, Pikante
VeliajThirrja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ishte lajm i ditës këtë të martë.

Qëndrimi i tij për rreth 7 orë para hetuesve, ka nxitur komente të shumta edhe në rrjetet sociale.

Si gjithmonë nuk mungojnë as shpotitë apo MEME-t në disa prej profilet e famshme. Më poshtë vijnë disa më pikantet prej tyre. ©LAPSI.al1 Comment

  1. Huriaipi Tiranes ta cojne ne burg legenin se betonizoj Tiranen dhe vodhi taksat .Ky eshte nje hajdut klasik mbas Ed Rames

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *