• |
ide | kryesore

Aksident ne Elbasan, motori përplas këmbësorin

Arkiva, Lajme, Të fundit


Një aksident rrugor raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Dragot të Elbasanit.

Një këmbësor 62-vjeçar është përplasur teksa po ecte nga një motor. Ai ka mbetur i plagosur rëndë dhe ka përfunduar në spitalin e Beratit.

Drejtuesi i mjetit që e drejtonte pa patentë, është ndaluar nga policia dhe po punohet për sqarimin e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *