• |
ide | kryesore

Artan Gaçi del nga SPAK i buzëqeshur, por me gojën e kyçur

Arkiva, Lajme, Të fundit
Artan


Bashkëshorti i Olta Xhaçkës, Artan Gaçi, ka shkuar sot në SPAK.

Pas katër orësh duke dhënë dëshmi, Gaçi shfaqet duke dalë nga Prokuroria e Posaçme.

Teksa pyetet nga gazetarët se për çfarë ishte thirrur apo nëse kishte tjetërsuar pronat në jug, Gaçi nuk ka preferuar që të japë komente.

Ai ka vijuar të ecë, duke buzëqeshur.


6 Comments

  1. shkerdhata tranzicioni ………burre legen dhe mashtrues
    ben sikur nuk di qe paska blere toke me letra false……po pse kush i mundesoi letrat false nepermjet i fluencave prane pushtetit(kupto gruaja e tij Olta Xhacka)……shkerdhatokrate te shkerdhatokracise shqiptare …..

  2. Sekuestroni vjedhjet, SPAK ta lere show me thirrje koti sikur po shkojne te koleget dhe dalin te lumtur! Ketu duhet revolucion dhune per te heq PS nga pushteti, sepse korrupsioni qe bejne eshte i frikshem dhe i detyron te vjedhin cdo zgjedhje! Poshte PS, rrofte populli shqiptar..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *