• |
ide | kryesore

Rama cakton mbledhje të martën me grupin parlamentar të PS-së dhe ministrat

Lajme, Të fundit


E marta e radhës duket se nuk do të jetë pa trazira për grupin parlamentar të Partisë Socialiste. Kjo pasi kryeministri Edi Rama ka kërkuar mbledhjen e grupit së bashku me ministrat. Sipas burimeve, Rama është kujdesur që të kërkojë që asnjë mos të mungojë.

Ende nuk dihet asnjë detaj në lidhje me temat që do të diskutohen apo vendimet që do të merren pas kësaj mbledhjeje.


6 Comments

  1. Mbledhje e COSA NOSTRA , kapo mafia Rama si Totò Rina.
    O Zot çna gjeti me keta kelysha komuniste !!!

  2. I paskan dale prape dardha mangut. Por nga “burime te mireinformuara dhe shume te sigurta” gojet e liga thone qe te pothuajse te gjitha fruta-perimet e mundshme, perjashto vetem Trongllin, Prasin, Bananen dhe Pataten ja kane lene pas fundshpines.
    Te njejtat burime bejne me dije se ky nuk ka qene veprim i qellimshem nga rilindasit por duke ditur shijet e te gjatit te shtrembet ja kane lene ti perdore vete sipas deshires se tij.

    Ky do te jete fillimi i fundit te shemtuar te bandes-sekt rilindje. Foltorja dhe rithemelimi do duken si lule perpara shkerdhemoqjes se ketyre banditeve, atehere do shohim portokalli

  3. ne keto 11vite ne drejtim te vendit,kjo organizate mafioze,cdo sekonde,cdo minute,cdo ore,cdo dit,vetem ka vjedhur,vjedhura,vjedhur.

  4. Fuck the ECHR and the European Union. They can take his beloved Rama and all his “patronazhists” and accomodate them in the EU.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *