• |
ide | kryesore

Vetēvrasja e vajzës 9 vjeçe, ky është babai i arrestuar në Shkodër (FOTOT)

Arkiva, Lajme, Të fundit
Shkodër, policia,


Personi që shihni në foto është Erdgys Arrizi, 31-vjeçari që përfundoi pas hekurave me akuzën e shtyrjes drejt vetëvrasjes së vajzës së tij 9-vjeçare.

Ndërkohë dyshohet se të njëjtin fund, duke u mbytur në Bunë kanë pasur dhe gruaja e tij dhe dy fëmijët e tjerë të mitur të çiftit.

Trupi i pajetë i vajzës u gjet sot në Bunë, ndërsa kishte shenja dhune. Ndërkohë mendohet se janë mbytur dhe nëna me 2 fëmijët e tjerë, 8 dhe 4 vjeç.4 Comments

    1. Gjithmon ka pasur të tillë në republikën e Dajakut … Dhe është e trashëgueshme, sheh rrushi rrushin e piqet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *