• |
ide | kryesore

Familja iu mbyt në Bunë/ Babai në gjykatë me kapuç në kokë

Arkiva, Lajme, Të fundit
Bunë


Ergys Arrazi doli nga furgoni i policisë dhe shkon në gjykatë, për t’u njohur me masën e sigurisë, i veshur me një bluzë sportive me kapuç, për t’iu shmangur fokusit të medias, ndërsa del nga furgoni me kokën e ulur.

Togat e zeza do t’i komunikojnë sot masën e sigurisë të riut, i cili akuzohet se ka çuar drejt vetëvrasjes gruan dhe 3 fëmijët e tij të mitur, që u mbytën në Bunë. Sot u gjet djali i tij 3-vjeçar, ndërsa dje dhe pardje vajzat, ndërsa vijojnë kërkimet për trupin e bashkëshortes së tij, Alma Arrazi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *