• |
ide | kryesore

Lëvizjet e fundit të Roan Brahimit, autorët i ndiqnin edhe familjen

Arkiva, Lajme, Të fundit
roan


Të tjera detaje kanë dalë në dritë pas ekzekutimit mafioz të 32-vjeçarit Roan Brahimi. Sipas gazetarit grek Vasili Lampropoulos, pas ngjarjeve në Shqipëri, Brahimi kishte qenë për një kohë të gjatë në Greqi, ndërsa deri para pak kohësh jetonte në Dubai.

Përveç këtyre dy shteteve, ai rezulton të ketë kaluar edhe nga Spanja, Italia dhe Franca. Sipas dyshimeve, lëvizjet e tij mund të kenë më shumë të bëjnë me përfshirjen e tij në trafikun e drogës.

Sa i përket ekzekutimit, ka dyshime se vrasësit ndiqnin në mënyrë periodike parteneren dhe fëmijën e tij në Greqi deri sa arritën të ekzekutonin 32 vjecarin.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *