• |
ide | kryesore

Tërmet në Kosovë

Arkiva, Lajme, Të fundit


Një tërmet është regjistruar mesditën e kësaj të hëne në Malishevë të Kosovës.

Epiqendra ishte mes Malishevës dhe Tërpezës, me magnitudë prej 3.1 shkallë Rihter.

“Tërmet me epiqendër në mes të Malishevës dhe Tërpezës, me magnitudë prej 3.1 shkallë Rihter! Tërmeti ka ndodhur në orën 18:04”, thuhet në njoftimin e Meteo Kosova.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *