• |
ide | kryesore

Belinda Balluku në SPAK, merret në pyetje nga oficerët e BKH

Arkiva, Lajme, Të funditZevendëskryeministrja dhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku është paraqitur sot në SPAK.

Balluku po pyetet nga oficerët e Byrosë Kombëtare të Hetimit.

Nuk dihen ende arsyet e thirrjes së Ballukut në SPAK, por pak kohë më parë përfundoi në pranga krahu i saj i djathë, ish kreu i ARRSH, Evis Berberi.4 Comments

    1. O tifoz i lalit te fiqve , erjonken do ta veshim me fustan ne qeli , kurse Belindes do ti rruani lesht ju patronazhistet e bashkise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *