• |
ide | kryesore

Shqipëria rikthen vizat me Bjellorusinë, shtetin aleat me Putinin

Arkiva, Lajme, Të fundit
vizatShqipëria ka rikthyer vizat me Bjellorusinë, shtetin aleat kryesor të Rusisë.

“Pezullimin e pjesshëm të marrëveshjes, ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe qeverisë së Republikës së Bjellorusisë, për heqjen reciproke të kërkesave për vizë, miratuar me vendimin nr.152, datë 19.2.2020, të Këshillit të Ministrave”, thuhet në vendim.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *