• |
ide | kryesore

Aksident tragjik në Kroaci, humbin jetën 4 persona

Lajme, Planet


Katër persona kanë humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në Kroaci. Sipas policisë, viktimat dyshohet se janë emigrantë.

Një makinë me targa hungareze, në një përpjekje për tu larguar nga policia është përplasur me murin e një shtëpie për shkak të shpejtësisë dhe të katërt personat humbën jetën në vendin e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *