• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për këtë të enjte

Lajme, Të fundit


Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të blihet me 100.1 lekë dhe do të shitet me 100.8 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 92.1 lekë dhe do shitet me 93.1 lekë.

Franga zvicerane do blihet me 101.7 lekë dhe do shitet me 102.7 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 116.3 lekë dhe do shitet me 117.3 lekë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *