• |
ide | kryesore

Ushtronte dhunë sistematike fizike ndaj bashkëshortes, arrestohet 45-vjeçari në Kamëz

Lajme, Të fundit
sekuestrohenArrestohet një 45-vjeçar në Kamëz për dhunë në familje. Mësohet se Roland Demaj ushtronte dhunë të përsëritur dhe sistematike ndaj bashkëshortes së tij.

Me rastin do të merret Prokuroria e Tiranës.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasin R. D., 45 vjeç, banues në Kodër Kamëz, pasi dyshohet se në mënyrë të përsëritur ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.1 Comment

  1. lexoni shpellare para se te jete teper vone

    Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist

    A.B. Jamieson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *